czwartek, 27 kwietnia 2017

Kolczyki z żywicy - nasiona dmuchawca...

Wysokiej jakości żywica jest krystalicznie przejrzysta, jak idealne szkło. Jeśli pojawi się kolor, to zawsze za sprawą barwnika do żywicy, czyli specjalnej pasty koloryzującej. Jednak aby cieszyć się barwą i pięknie widoczną zawartością kuli z żywicy, to zawsze w grę wchodzi tylko kolorowe tło, nigdy nie jest barwiona cała jej przestrzeń.


 kolczyki z żywicy - tło indygo kolczyki z żywicy - indygo

Kolor może być matowy lub transparentny, w każdym przypadku osiągamy inny efekt. Kolczyki z nasionami dmuchawca w kolorze indygo to żywica tylko w tle nasion, u podstawy ściętej kuli. Prawdziwą niespodzianką jest jej przejrzystość. 
Sam kolor indygo intryguje nas swoją nieco zmienną barwą, bo w zależności od kąta padania światła, chwilami jest ciemno fioletowy a chwilami ciemno niebieski. Dodatkowo srebrny brokat mieni się na niebieskim tle.

Kiedy natomiast kolczyki oglądamy pod światło, czar fioletu znika  i ukazuje się nam najpiękniejszy kolor rozświetlonego nieba w nocy. 
Transparentność żywicy w kolorze indygo nadaje pewnej delikatności i oryginalności biżuterii.

Jaki efekt... zapraszam do zdjęć, choć nie jestem z nich w pełni zadowolona, gdyż na zdjęciach nie do końca widać zmienność barwy indygo. 


Więcej na temat dzisiejszej biżuterii jest na CoralRose są tam podane niezbędne dane, jakie przedstawia się w sklepie... zapraszam. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz