sobota, 20 maja 2017

Pomysł na prezent... prawdziwy kwiat i naszyjnik w jednym

Jak często zastanawiamy się nad prezentem, aby skradł serce osobie obdarowanej, długo przypominał daną chwilę, był przydatny a jeśli tak to jeszcze fanie byłoby gdyby był trwały. Najpiękniejszy, prawdziwy kwiat, zamknięty w żywicy to coś więcej niż tylko pomysł na prezent. Ulubiony będzie cieszył oko bardzo długo, a kiedy jest oryginalnym naszyjnikiem, to mamy dwa w jednym.

 naszyjnik z żywicy

 naszyjnik z żywicy


Róża w naturze jest wyjątkowo czarującym, eleganckim kwiatem. Może być skromniejsza, maleńka o spokojnej barwie, albo zupełne jej przeciwieństwo, duża lub o bardzo jaskrawej barwie, która przyciąga wzrok innych. 


W żywicy każdy kwiatek jest maleńki, choć tego nie widać na zdjęciach, ale tak jest gdyż przestrzeń naszyjnika do zagospodarowania jest relatywnie mała. Różnią się jedynie kolorem.

Pomysł na prezent... czy różne elementy biżuterii komponują się ze sobą? 
Biała lub kremowa róża i srebrne kolczyki z białego korala... przedstawiam je razem na zdjęciach, gdyż kiedy są obok siebie łatwiej dostrzec podobieństwa.
Mały koral, bo o średnicy 12 mm ozdobiony został maleńkim, srebrnym hematytem (średnica 4 mm) i oliwką ze srebra próby 925. Biel korala komponuje się z barwą róż, srebrne wykończenia są wspólne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz