sobota, 13 maja 2017

Naszyjnik z żywicy... perła, która urosła?

Naszyjnik został wykonany na indywidualne zamówienie. Perła, którą otrzymałam, jest ważna dla Klientki. Jedyna i niepowtarzalna, gdyż pewnie sytuacja związana ze znalezieniem perły nigdy się nie powtórzy.
Jak sprawić, aby takie wyjątkowe maleństwo zachować na zawsze? Aby nie uległa zniszczeniu i jeszcze cieszyła swoją urodą.
Klientka miała pomysł na zamknięcie jej w żywicy. Podjęłam się tego wyzwania, w którym najtrudniejsze było to, że miałam świadomość jej wartości dla Klientki. I tak powstał oryginalny naszyjnik z żywicy              a wewnątrz maleńka perła.

 naszyjnik z żywicyŻywica sprawiła, jak za sprawą czarodziejskiej różyczki, że maleńka perła zwiększyła się prawie dwukrotnie. Jak to możliwe? Kula z żywicy działa jak szkło powiększające i zawsze sprawia, że wizualnie zawartość wydaje się większa od tej jaka jest w rzeczywistości.

Zdjęcie perły przed jej zamknięciem... Perła ma około 5 mm.


Dla porównania, na tej samej skali, już jako naszyjnik z żywicy... Wydaje się nam, że ma około 9 mm.Zobacz również inne naszyjniki z żywicy na stronie CoralRose.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz